Rozpoczęliśmy już rekrutację dzieci na nowy rok 2023/2024. Wszelkich informacji na temat jak zapisać do nas dziecko udzielimy Państwu pod numerem telefonu 509130107. Zapraszamy serdecznie!

Oferta naszego przedszkola

Nasze przedszkole oferuje miejsca w 4 grupach wiekowych, placówka czynna jest 11 godzin dziennie od godz. 7.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku.
W okresie wakacji pracujemy jeden miesiąc, o terminie przerwy wakacyjnej informujemy rodziców na pierwszym zebraniu we wrześniu.

Przedszkole posiada cztery duże sale z pełnym wyposażeniem, dodatkowo dwie sale wyposażone są w tablice interaktywne.
Przy każdej sali znajdują się toalety, co znacząco poprawia komfort pracy nauczycieli, a także bezpieczeństwo dzieci.
Sala trzylatków posiada oddzielną sypialnię, leżakują tylko te dzieci, które mają na to ochotę.

Dodatkowym atutem naszej placówki jest wydzielona jadalnia, sąsiadująca bezpośrednio z kuchnią.
Staramy się, aby posiłki były smaczne, ale jednocześni i zdrowe. Ponadto nie są one limitowane.
Niektóre przetwory robimy sami m.in. kisimy kapustę, kwasimy ogórki, we własnym zakresie robimy także przeciery pomidorowe.

Przedszkole posiada dwa duże place zabaw, jeden dla starszych dzieci, a drugi dla maluchów, dostosowane do wieku i  możliwości motorycznych dzieci.

Nie mniej ważnym obiektem jest bezpieczny duży parking, położony w głębi działki, w znacznej odległości od ruchliwej ulicy.

Parking, wejście do przedszkola, a także szatnia i sale są monitorowane.
Furtka oraz drzwi wejściowe są otwierane za pomocą kodu. Wszystkie te zabezpieczenia mają służyć bezpieczeństwu dzieci.

Jakie zajęcia dodatkowe oferujemy w ramach czesnego?

• język angielski -  4 razy w tygodniu po 30 minut
  • gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami karate - 1 raz w tygodniu
  • rytmika – 2 razy w tygodniu
  • religia – raz w tygodniu ( tylko grupy 5 i 6-latków )