Rozpoczęliśmy już rekrutację dzieci na nowy rok 2018/2019. Wszelkich informacji na temat jak zapisać do nas dziecko udzielimy Państwu pod numerem telefonu 509130107. Zapraszamy serdecznie!

Oferta naszego przedszkola

Nasze przedszkole oferuje miejsca w 4 grupach wiekowych, placówka czynna jest 11 godzin dziennie od godz. 7.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku.
W okresie wakacji pracujemy jeden miesiąc, o terminie przerwy wakacyjnej informujemy rodziców na pierwszym zebraniu we wrześniu.

Przedszkole posiada cztery duże sale z pełnym wyposażeniem, dodatkowo dwie sale wyposażone są w tablice interaktywne.
Przy każdej sali znajdują się toalety, co znacząco poprawia komfort pracy nauczycieli, a także bezpieczeństwo dzieci.
Sala trzylatków posiada oddzielną sypialnię, leżakują tylko te dzieci, które mają na to ochotę.

Dodatkowym atutem naszej placówki jest wydzielona jadalnia, sąsiadująca bezpośrednio z kuchnią.
Staramy się, aby posiłki były smaczne, ale jednocześni i zdrowe. Ponadto nie są one limitowane.
Niektóre przetwory robimy sami m.in. kisimy kapustę, czy też kwasimy ogórki.

Przedszkole posiada dwa duże place zabaw, jeden dla starszych dzieci, a drugi dla maluchów, dostosowane do wieku i  możliwości motorycznych dzieci.

Nie mniej ważnym obiektem jest bezpieczny duży parking, położony w głębi działki, w znacznej odległości od ruchliwej ulicy. Parking, wejście do przedszkola, a także szatnia i sale są monitorowane.
Furtka oraz drzwi wejściowe są otwierane za pomocą kodu. Wszystkie te zabezpieczenia mają służyć bezpieczeństwu dzieci.

Jakie zajęcia dodatkowe oferujemy w ramach czesnego?

• język angielski -  4 razy w tygodniu po 30 minut
  • gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej - 2 razy w tygodniu
  • rytmika – 2 razy w tygodniu
  • religia – raz w tygodniu ( tylko grupy 5 i 6-latków )